Для клієнтів АКИБ "УкрСиббанк": банківський термінал самообслуговування — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Для клієнтів АКИБ "УкрСиббанк": банківський термінал самообслуговування

Фондовий ринок
2286
АКІБ «Укрсиббанк» почав пілотний проект по впровадженню нових технологій дистанційного банківського обслуговування – організація мережі банківських терміналів самообслуговування (БТС). Здійснення проекту розпочато разом з компанією «CPS» у місті Черкаси, у якому уже встановлено 12 даних пристроїв. У найближчому майбутньому дія проекту буде поширена на такі міста України, як Харків, Київ, Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ і Кривий Ріг.
За словами заступника Голови Правління АКІБ «Укрсиббанк» Моісеєнко О.А. даний термінал принципово відрізняється від тих пристроїв, що почали з'являтися в банківських і інших установах і надають тільки інформаційні послуги. «Пристрої, упровадження яких почав Укрсиббанк, цілком відповідають своїй назві. Уже зараз банківські термінали самообслуговування мають досить широку функціональність, але наші фахівці разом з компанією “CPS” продовжують працювати над розширенням спектра можливостей і в найближчому майбутньому з'являться нові цікаві послуги».
Банківський термінал самообслуговування являє собою апаратно-програмний комплекс, що містить у собі сенсорний термінал, який дозволяє керувати їм без клавіатури і миші простим дотиком пальця до екрану, PIN-клавіатуру, карт-рідер і термінальне програмне забезпечення, сполучене з процесинговим центром.
Термінал дає можливість одержати якісне й оперативне банківське обслуговування без безпосереднього відвідування банку в будь-який час доби. Використовуючи мережу банківських терміналів самообслуговування, власники мікропроцесорних карт «ГЕО» можуть самостійно перерахувати абонентську плату за телефон, розрахуватися за електроенергію, водопостачання, теплопостачання, перерахувати квартплату, оплатити послуги дитячого саду, навчання у вузі і багато чого іншого. Це стало можливим завдяки інтеграції платіжної системи «ГЕО» АКІБ «Укрсиббанк» і мережі банківських терміналів самообслуговування – автоматизованої системи прийому платежів від населення і надання їм додаткових послуг. На початку 2003 року можливість використання банківських терміналів самообслуговування одержать також і власники пластикових карт міжнародних платіжних систем MasterCard і VISA і Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП).
Вже сьогодні використання банківських терміналів самообслуговування дозволяє клієнту:
За матеріалами:
Укрсиббанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас