1244
Парламент направив Президенту запит про звільнення Стельмаха з посади голови НБУ
Верховна Рада направила Президентові України Віктору Ющенкові депутатський запит щодо необхідності подання в парламент про звільнення Володимира Стельмаха з посади голови Національного банку України. За направлення даного запиту проголосували 319 з 433 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.
Запит - від групи народних депутатів, серед яких Ярослав Сухий (фракція Партії регіонів) і Юрій Кармазін (фракція НУ-НС).
У запиті мова йде про необхідність невідкладного направлення Президентом подання у ВР на звільнення В.Стельмаха у зв'язку з "незабезпеченням ним стабільності грошової одиниці України, потуранням банківським аферам, ігноруванням вимог Цивільного кодексу України".
Депутати вважають, що це привело "до масового пограбування українського народу, знецінювання національної валюти, нездатності банків виплачувати вкладникам депозити і дивіденди, грубого порушення їх конституційних прав і підриву авторитету банківської системи".
"А в випадку неприйняття заходів щодо направлення такого подання - визнання Президентом України особистої відповідальності за збиток, завданий громадянам і банківській системі", - говориться в запиті.
За матеріалами: УНІАН
Поділитися новиною
Також за темою
ЄС не купуватиме газ із росії навіть після настання миру — єврокомісар
Уряд затвердив нові контракти для військових
«Нафтогаз» запустив мобільний застосунок для населення
День фінансів: ціни на квартири з резервним живленням, МВФ оцінив дефіцит фінансування в Україні
Поліція спростувала фейк про новий дорожній знак в Україні
Де вихователі отримують понад 20 тис. грн на місяць
