0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Азіатські індекси можуть завершити "у плюсі" третій тиждень поспіль


Азіатські фондові індекси збільшуються в п'ятницю і можуть завершити "у плюсі" третій тиждень поспіль.

Зведений індекс MSCI Asia Pacific, що враховує ситуацію на 14 ринках Азіатсько-Тихоокеанського регіону, виріс із відкриття ринку на 0,3%. З початку тижня він додав 1,4%.

Австралійський індикатор S&P/ASX200 додав 1,1%.

Вплив на підвищення індексу надав, зокрема, зліт вартості акцій Rio Tinto Group на 9,9%. Одна із провідних гірничовидобувних компаній світу заявила, що розмістить акції й створить спільне підприємство з BHP Billiton замість одержання інвестицій з боку Aluminum Corp. of China.

Котирування паперів BHP Billiton провідного представника цієї галузі, збільшилися на 8,1%.

"Інвестори шукають причини, щоб залишатися позитивно налаштованими, і новина про Rio і BHP надала таку можливість, - відзначає керуючий Pengana Capital Тім Шредерс. - Ринок "биків" для сировини збережеться в п'ятницю".

Підвищення вартості нафти до максимуму за сім місяців викликало подорожчання акцій нафтових компаній, зокрема, японської Inpex (на 5,6%) і австралійської Santos (на 3,6%).

Японський індекс Nikkei 225 піднявся в п'ятницю на 0,5%, оскільки ослаблення ієни викликає покращення прогнозів щодо прибутків тих компаній, які в значній мірі залежать від експорту.

Ціна акцій Mazda Motor піднялася на 8,4% - до 272 ієн, після того як аналітики Nikko Citigroup покращили їх цільову вартість до 350 ієн з 257 ієн, пославшись на очікуване відновлення прибутків автомобільної компанії в другому фінансовому півріччі. На частку Північної Америки припадає 28% виторгу Mazda.

Також через зниження вартості японської нацвалюти подорожчали на 2,1% акції Sony, яка одержує 24% виторгу зі США.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування