0 800 307 555
0 800 307 555

Точка зору: Відтік інвестицій з України буде наростати

1291
Відбувається відтік інвестицій з України, і цей процес буде наростати, тому що люди, які хочуть вкласти інвестиції, бажають бачити прозору ситуацію, прагнуть розуміти, що в цій країні відбувається. Про це повідомив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін.
"У першому кварталі 2009 року чисті прямі іноземні інвестиції в Україну досягли 820 млн дол., що становить 24,4% від аналогічного показника за перший квартал 2008 року. А в цілому іноземні інвестиції за січень-березень 2009 року склали 1 млрд 176 млн, і це 36,2% за аналогічний період минулого року", - відзначив експерт.
За його словами, в Україні фактично знищується середній бізнес. "Якби була правдива інформація, то інвестори хоча б розуміли ступінь ризиків", - додав О.Соскін.
За матеріалами:
ИнтерМедиа Консалтинг
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас