У Росії та Україні відзначене різке скорочення ВВП


У Росії та Україні відзначене різке скорочення ВВП

У Росії та Україні в першому кварталі відзначене різке скорочення валового внутрішнього продукту. Зокрема, у РФ цей показник у першому кварталі знизився на 9,8 відсотка, а в Україні ВВП звалився на 20-23 відсотка.

Падіння ВВП у Росії за перший квартал 2009 року склало 9,8 відсотка, а скорочення цього показника у квітні порівняно з порівнюваним періодом минулого року дорівнювало 10,5 відсотка. Про це повідомив у Москві заступник міністра економічного розвитку Росії Андрій Клепач.

У той же час падіння інвестицій за підсумками першого кварталу склало 15,8 відсотка, а у квітні порівняно з 2008 роком - 16,2 відсотка.

Спад промислового виробництва в Росії у квітні порівняно з відповідним місяцем 2008 року досяг 16,9 відсотка.

У той же час Клепач підтвердив робочий прогноз уряду Росії, згідно з яким спад ВВП у країні за підсумками року не перевищить 6-8 відсотків.

Ще більш різке падіння ВВП відзначене в Україні. У першому кварталі 2009 року валовий внутрішній продукт країни скоротився порівняно з порівнюваним періодом минулого року на 20-23 відсотка. Про це заявив 25 травня в Києві президент Віктор Ющенко. Раніше уряд України прогнозував скорочення ВВП у першому кварталі на 14 відсотків.

Міжнародний валютний фонд (МВФ) очікує, що за підсумками 2009 року скорочення ВВП України складе 9 відсотків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua