Київ виділив 19 млн. гривень на компенсацію малозабезпеченим цін на хліб за січень-березень


Київ виділив 19 млн. гривень на компенсацію малозабезпеченим цін на хліб за січень-березень

Київська міська державна адміністрація виділила 18,959 млн. гривень на виплату матеріальної допомоги малозабезпеченим жителям міста у зв'язку з регулюванням цін на хліб за січень-березень. Про це сказано в розпорядженні міськадміністрації.

Цю допомогу в розмірі 45 гривень отримають пенсіонери, як не працюють, або одержувачі державної соціальної допомоги, чий розмір пенсій не перевищує 2,5 прожиткових мінімумів; одержувачі соціальної допомоги, особи, що не мають права на пенсію, й інваліди; самотні матері; багатодітні сім'ї; малозабезпечені, проживаючі з інвалідом 1 або 2 групи.

Крім того, міськадміністрація виділила 0,287 млн. гривень на виплату цієї ж компенсації за 2008 рік, що не була виплачена з поважних причин.

Як повідомляло агентство, у березні Київрада прийняла міськбюджет-2009 з доходами 18,163 млрд. гривень і видатками 18,163 млрд. гривень, запланувавши витрати на соціальний захист і соцзабезпечення 2,105 млрд. гривень.

З 18 липня 2008 року компанія "Хліб Києва" підвищила ціни на соціальні сорти хліба в Києві на 42,8-82,9% до 2,4-3 гривні/буханець, у зв'язку із чим мерія вирішила щомісяця виплачувати малозабезпеченим по 15 гривень як компенсацію.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua