Медведєв: Падіння ВВП Росії в 2009 р буде глибшим, ніж очікувалося спочатку


Медведєв: Падіння ВВП Росії в 2009 р буде глибшим, ніж очікувалося спочатку

Падіння ВВП Росії в 2009 р буде глибшим, ніж очікувалося спочатку, заявив президент РФ Дмитро Медведєв на нараді з членами уряду щодо основних положень Бюджетного послання.

"У 2009 році ми очікуємо, на жаль, глибший порівняно з тими первісними прогнозами, які були, спад ВВП. Різке падіння державних доходів, викликане глобальною кризою, змусило нас відкоригувати бюджет на поточний рік", - сказав глава держави.

"Ми всі розуміємо, у якій складній ситуації перебуває країна, економіка. Глобальна економічна криза далека від завершення", - відзначив він.

При цьому президент підкреслив, що держава в 2009 році не знижує, а збільшує видатки. "Це, до речі, роблять й інші держави, які перебувають зараз у складному становищі, тобто, іншими словами, усі розвинені держави", - сказав Медведєв.

"Вперше за останні 10 років видатки будуть вищими за доходи. Дефіцит бюджету складе не менше 7% ВВП", - відзначив президент.

Офіційний прогноз Мінекономрозвитку щодо падіння ВВП РФ у 2009 році насьогодні становить 2,2%. Він був зроблений у січні. Однак результати першого кварталу, коли економіка впала на 9,5%, зробили цей прогноз нереальним.

Мінекономрозвитку внесе в уряд оновлений макроекономічний прогноз на 2009 рік у найближчі дні. Раніше глава міністерства Ельвіра Набіулліна говорила, що готуються різні варіанти прогнозу - песимістичні та оптимістичні. У різних сценаріях падіння російського ВВП у 2009 році може становити від 4% до 8%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua