Кабмін пропонує Раді надавати статус безробітного на 8 день після звільнення за згодою сторін


Кабмін пропонує Раді надавати статус безробітного на 8 день після звільнення за згодою сторін

Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді встановити, що у разі, якщо працівник звільнений за згодою з роботодавцем, то він має право на одержання статусу безробітного на 8 день після звільнення.

Відповідний законопроект Кабмін схвалив на позачерговому розширеному засіданні.

Зі слів міністра праці й соціальної політики Людмили Денісової, що представляла законопроект, такий захід надасть значну допомогу людям, яких звільняють, у період кризи.

При цьому вона повідомила, що відповідно до діючої норми законодавства такий статус при звільненні за згодою сторін надається на 91 день.

Крім цього, Кабмін схвалив законопроект, що визначає поняття особистого сільського господарства, поняття членів такого господарства, а також уточнює, у яких випадках робота в особистому сільському господарстві може вважатися основною.

Як повідомляло агентство, Конституційний Суд 30 квітня визнав неконституційним положення закону про виплату допомоги з безробіття з 91-го календарного дня особам, які звільнилися з останнього місця роботи за згодою сторін.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua