Тимошенко: Відновлення економіки України почнеться через 3-4 місяці


Тимошенко: Відновлення економіки України почнеться через 3-4 місяці

Прем'єр України Юлія Тимошенко прогнозує початок відновлення зростання економіки країни через три-чотири місяці.

"Ще три-чотири місяці, дай Боже, щоб ми закріпилися на позиції стабільності, не падали, (щоб) закріпилася гривня. Після цього крок за кроком почнеться підйом і стабілізація ситуації", - сказала вона на відкритому засіданні уряду в Києві в четвер, присвяченому вирішенню проблем малого і середнього бізнесу.

"Але потрібно працювати, а в парламенті - не все нормально, і у владі теж", - додала Тимошенко.

Характеризуючи ситуацію в банківській сфері, вона повідомила, що близько 20 банків сьогодні або припинили виплати, або платять із великими затримками. У той же час прем'єр повідомила, що уряд разом з Нацбанком намітив стратегію підтримки банківської системи.

Як повідомлялося, падіння промислового виробництва в Україні за підсумками січня-квітня 2009 року склало 31,8% у порівнянні з 3,1% за минулий рік.

Держкомстат і уряд поки не оголошували динаміку ВВП цього року. У четвертому кварталі 2008 року його падіння склало 8% у порівнянні зі зростанням на 6,2-6,4% у перші три квартали.

Уряд поки офіційно не переглядав свій прогноз зростання ВВП на поточний рік на рівні 0,4%, хоча більшість експертів прогнозують його зниження на 8-10%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua