Bank of America хоче повернути США 45 млрд дол. до кінця року


Bank of America хоче повернути США 45 млрд дол. до кінця року

Bank of America хотів би повернути США отримані банком під час гострої фази кризи $45 млрд уже до кінця року, скориставшись успішним залученням капіталу з ринку, повідомляє Financial Times з посиланням на свої джерела.

Банк може залучити з ринку до кінця вересня $35 млрд нових коштів. Бажання Bank of America, якому за підсумками стрес-тесту було запропоновано залучити найбільший обсяг коштів, повернути гроші раніше терміну може здивувати ринок, відзначає газета.

Bank of America Corp. - найбільший за активами банк США. З початку травня він уже залучив близько $13,5 млрд за рахунок розміщення звичайних акцій, продав за $7,3 млрд частку в China Construction Bank. Bank of America може одержати $35 млрд за рахунок продажу додаткових непрофільних активів, конвертації привілейованих акцій, що належать приватним інвесторам, у звичайні, а також нагромадження капіталу за рахунок прибутку.

Влада США має намір сама вирішувати, коли вона буде дозволяти банкам повертати кошти, отримані в рамках державної програми з підтримки фінансової системи Troubled Asset Relief Program (TARP). Програма TARP обсягом $700 млрд була негайно схвалена торік Конгресом після краху банку Lehman Brothers.

На цьому тижні Goldman Sachs Group Inc, JPMorgan Chase & Co, Morgan Stanley висловили готовність повернути в цілому $45 млрд, які вони одержали в жовтні за програмою TARP.

Банки зацікавлені розплатитися по кредитах, тому що хотіли б вийти з-під уведених державою для банків, що одержують допомогу, обмежень, пов'язаних з компенсаціями керівництву та найманням нових співробітників.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua