Влада Венесуели націоналізувала 35 нафтосервісних компаній


Влада Венесуели націоналізувала 35 нафтосервісних компаній

Влада Венесуели націоналізувала 35 компаній-підрядників, що забезпечували процес нафтовидобутку в штаті Зулія, у районі нафтопромислів, розташованих поблизу від озера Маракайбо, передає Associated Press.

Компанії передані під контроль державного нафтогазового монополіста Венесуели - компанії Petroleos de Venezuela SA (PDVSA).

Націоналізовані компанії виконували найрізноманітніші види діяльності, починаючи з керування суднами, поромами, складами і закінчуючи безпосередньо нафто- і газовидобутком.

Раніше повідомлялося, що через падіння світових цін на нафту венесуельська держкомпанія Petroleos de Venezuela повинна скоротити свої видатки на 40%. Для цього компанія мала намір припинити використовувати послуги приватних компаній-підрядників, які виставляли ціни, неприйнятні для PDVSA. Пізніше парламент Венесуели ухвалив рішення, згідно з яким уряд країни може взяти під державний контроль і націоналізувати кілька нафтосервісних компаній.

Petroleos de Venezuela S.A - державна нафтогазова компанія, яка має монопольне право на видобуток нафти і природного газу на континентальному та морському шельфах Венесуели.

Доведені запаси природного газу Венесуели становлять 4,1 трлн куб. м - друге місце в Західній півкулі після США. На території Венесуели щорічно добувається близько 30 млрд куб. м газу (в основному нафтового попутного).

Доведені запаси нафти країни становлять 11,2 млрд т (7% світових запасів). Найбільші родовища країни - Маракайбо, Фалкон, Орієнтал і Апуре. Найбільшим імпортером венесуельської нафти є США.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua