Іпотечний план Обами подолав ще не всі перешкоди


Іпотечний план Обами подолав ще не всі перешкоди

Через майже три місяці після того, як президент США Барак Обама вперше представив свій іпотечний план вартістю $75 млрд., уряд усе ще допрацьовує програму, покликану врятувати 9 млн. власників житла від вилучення цього житла за борги, пише CNNMoney.com.

На цей момент більше 55 тис. позичальників перебувають у стадії пробних модифікацій своїх іпотек, які стануть постійними, якщо вони протягом трьох місяців зможуть вносити платежі. ще сотні тисяч подали заявки на модифікації. Однак, перш ніж можна буде говорити про шанси цієї ініціативи на успіх, необхідно подолати ще кілька перешкод.

Напруга на установи, що обслуговують позики. Багатьом структурам, що обслуговують позики, знадобилися тижні на те, щоб перепрограмувати свої системи і навчити співробітників. Хоча інструкції були опубліковані 4 березня, багато з них почали приймати заявки від позичальників тільки в середині або наприкінці квітня.

Невдоволення інвесторів. Ситуацію ускладнює те, що позики об'єднані в цінні папери і були продані інвесторам вроздріб. Деякі обслуговуючі установи пов'язують повільні темпи модифікації з тим, що їх контракти з інвесторами обмежують їхню здатність коректувати умови позик. У цей час Конгрес допрацьовує закон, який дозволить фінансовим установам модифікувати іпотеки.

Зростання безробіття. Темпи зростання безробіття загрожують звести нанівець усі досягнення в стабілізації ринку житла. Коли власники житла втрачають роботу, вони найчастіше не можуть зберегти своє житло незалежно від модифікацій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua