Київ планує другий етап підвищення тарифів на житлокомпослуги з 2010


Київ планує другий етап підвищення тарифів на житлокомпослуги з 2010

Київська міська державна адміністрація планує провести другий етап підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення з 2010 року.

Про це журналістам сказав перший заступник голови Київміськадміністрації Анатолій Голубченко, відповідаючи на запитання Українських Новин.

"З Нового року ми будемо знову приводити (тарифи на житлокомпослуги) за планом до економічно обґрунтованого рівня. До Нового року підвищення вже не буде", - сказав він.

При цьому він не виключив, що міськадміністрація може і знизити тарифи у випадку, якщо Кабінет Міністрів ухвалить рішення щодо зниження цін на постачання газу енергопостачальним компаніям, які забезпечують виробництво теплоенергії для населення.

Разом з тим Голубченко визнав, що фінансовий стан компанії "Київводоканал" залишається критичним до початку оплати населенням послуги водопостачання і водовідведення за новими тарифами з 1 червня.

Він відзначив, що адміністрація перерахувала "Київводоканалу" 4 млн. гривень із міськбюджету на закупівлю реагентів, однак визнав, що ця сума проблему не вирішує.

Як повідомляло агентство, Київська міська державна адміністрація підвищила тарифи на холодне і гаряче водопостачання, водовідведення та опалення для населення на 48,8-104,1% з 1 червня.

Київміськадміністрація планує підвищити тарифи на житлокомпослуги для населення і компослуги для юридичних осіб до економічно обґрунтованого рівня в 3-4 етапи до липня 2010 року.

23 квітня Київрада скасувала введений нею у грудні 2008 року мораторій на підвищення тарифів на житлокомпослуги.

Робоча група Київради з вивчення тарифної політики вважає за необхідне поетапно підвищити тарифи на гаряче і холодне водопостачання, водовідведення та опалення в 1,96-3,18 рази.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua