0 800 307 555
0 800 307 555

Суд скасував ліквідацію "Укртатнафти"


Суд скасував ліквідацію "Укртатнафти"

Київський апеляційний господарський суд скасував рішення Господарського суду Києва від 4 вересня 2008 року, який ухвалив рішення щодо ліквідації компанії "Укртатнафта" (Кременчуцький нафтопереробний завод, Полтавська область).

Про це повідомив прес-секретар Мінпаливенерго Фент Ді

За його словами, суд частково задовольнив апеляційні скарги Міністерства палива та енергетики і Кабінету міністрів, скасувавши при цьому рішення про ліквідацію.

Нагадаємо, що 4 вересня 2008 року Госпсуд Києва вирішив ліквідувати "Укртатнафту" за позовом Генеральної прокуратури в інтересах зокрема компанії "Корсан" (міноритарний акціонер, контролюється групою "ПриватБанку").

Тоді було ухвалено рішення про визнання недійсними державної реєстрації компанії, окремих рішень зборів акціонерів від 19 липня 2007 року, від 10 червня 1998 року, а також статуту НПЗ.

Не враховуючи спірних 18,3% акцій, Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" належить 43,054% акцій "Укртатнафти", татарстанським акціонерам - більше 37% акцій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua