Україна отримала другий транш кредиту МВФ


Україна отримала другий транш кредиту МВФ

Україна одержала у своє розпорядження другий транш кредиту Міжнародного валютного фонду, виділення якого було схвалено радою директорів фонду минулого тижня, повідомила Reuters представник прес-служби Міністерства фінансів.

"Гроші прийшли. Україна одержала другий транш на суму 1,875 млрд СДР, що за курсом становить 2,625 млрд дол. Кошти надійшли на рахунки Держказначейства і на рахунки Національного банку", - сказала представник прес-служби.

За словами в.о. міністра фінансів Ігоря Уманського, передбачається, що приблизно 1,5 млрд дол. із коштів другого траншу будуть використані урядом для покриття дефіциту держбюджету, а інша сума піде на поповнення золотовалютних резервів Національного банку.

Як повідомлялося, 8 травня рада директорів МВФ схвалила надання Україні другого траншу кредиту за програмою stand by. МВФ також повідомив, що розмір наступного траншу Україні складе близько 3 млрд дол., і можливість його видачі буде обговорюватися після 15 червня.

МВФ у листопаді минулого року схвалив для України дворічну програму на загальну суму 16,4 млрд дол. Тоді ж Фонд виділив Україні перший транш у розмірі 4,5 млрд дол. У лютому МВФ призупинив виділення другого траншу, пояснивши це неналежним виконанням нашою країною погоджених раніше стабілізаційних заходів і відсутністю в української влади погодженого підходу до подолання кризи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua