Кабмін вирішив скасувати митний моніторинг операцій з імпорту газу


Кабмін вирішив скасувати митний моніторинг операцій з імпорту газу

Кабінет міністрів України вирішив скасувати митний моніторинг операцій, пов'язаних з імпортом і транзитом природного газу. Про це сьогодні повідомив журналістам голова Державної митної служби Анатолій Макаренко з посиланням на рішення, прийняте на сьогоднішньому засіданні Кабміну.

Уряд, зокрема, скасував своє розпорядження від 27 лютого 2008 року № 370. А.Макаренко відзначив, що скасування моніторингу викликане відсутністю його необхідності у зв'язку з укладанням прямих довгострокових контрактів.

"Оскільки на сьогодні відсутні посередники в одержанні обсягу газу в Україні або його транзиті через митну територію України, необхідність постійного моніторингу відпала", - сказав А.Макаренко.

При цьому він відзначив, що в цей час митні органи одержують об'єктивну інформацію про митні операції з газом прямо від НАК "Нафтогаз України". "У нас є сьогодні прямий контроль", - підсумував голова Держмитслужби.

Кабінет міністрів України своїм розпорядженням № 370-р від 27 лютого 2008 року доручив НАК "Нафтогаз України" і Державній митній службі України з метою запобігання порушень законодавства ввести з 1 березня 2008 р. щотижневий моніторинг по обсягах природного газу, який переміщається через митний кордон України трубопровідним транспортом, у тому числі з використанням підземних сховищ газу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua