У Нафтогазу вже назбиралось боргів на 60 мільярдів


У Нафтогазу вже назбиралось боргів на 60 мільярдів

З 1,8 млрд. грн. сплаченого НАК "Нафтогаз України" у квітні податку на додану вартість (ПДВ), 1,3 млрд. грн. є залученими компанією кредитами від комерційних банків.

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив перший заступник голови Секретаріату Президента України Олександр Шлапак на прес-конференції у вівторок.

За його словами, загальна кредиторська заборгованість НАК "Нафтогаз України" в 2008 році збільшилася більш ніж у два рази, або на 29,5 млрд. гривень, і станом на початок 2009 року склала 56,2 млрд. грн. На сьогодні кредиторська заборгованість компанії оцінюється в 60 млрд. грн.

Як повідомлялося, НАК "Нафтогаз України" і НАЕК "Енергоатом" є найбільшими боржниками з платежів у державний бюджет України.

НАК "Нафтогаз України" - найбільша державна вертикально інтегрована нафтогазова компанія України, підприємства якої добувають більше 97% газу та нафти в країні.

НАК займається розробкою родовищ, видобутком нафти та газу, їх транспортуванням, а також реалізацією нафтопродуктів через власну мережу АЗС.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua