Fitch: Європейський сектор споживчих товарів і роздрібної торгівлі стикається із труднощами з ліквідністю


Fitch: Європейський сектор споживчих товарів і роздрібної торгівлі стикається із труднощами з ліквідністю

Низка галузей у європейській економіці, пов'язаних зі споживчими товарами, у різному ступені стикаються з труднощами з ліквідністю, обумовленими скороченням відвідуваності магазинів, більш низьким зростанням або навіть зниженням обсягів продажів і обмеженою здатністю впливати на ціноутворення, говориться в спеціальному звіті Fitch.

"Ці фактори стримують грошові потоки в момент, коли можливості продажу активів є обмеженими, а доступ до банківського ринку/ринку капіталу скоротився для емітентів з більш низькими рейтингами", - відзначається в повідомленні.

"Найбільш підданими ризику є компанії з європейських країн з економікою, що розвивається, і/або галузями, чутливими до економічної ситуації, особливо, якщо вони мають високий рівень левереджа", - заявив старший директор в аналітичній групі Fitch по сектору роздрібної торгівлі та споживчих товарів Філіп Зан.

"Fitch вважає, що в Західній Європі найбільший тиск відчувають компанії, що займаються виробництвом і торгівлею дорогими товарами "не першої необхідності". Виробники фасованих харчових продуктів і компанії, що займаються роздрібною торгівлею продуктами харчування, що мають більш високі рейтинги, навпаки, як видно, займають гарні позиції, щоб витримати глобальний економічний спад", - повідомляється у звіті "Ліквідність у європейському секторі споживчих товарів і роздрібної торгівлі: оновлений огляд" (European Consumer and Retail Liquidity Update).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua