1126
МВФ занепокоєний збільшенням видатків і дефіцитом ПФ України
Міжнародний валютний фонд стурбований збільшенням видатків і дефіцитом Пенсійного фонду України. Про це говориться в повідомленні МВФ.
Фонд підкреслює, що доходи самого ПФ не можуть профінансувати його видатки, а дефіцит покривається за рахунок бюджетних коштів.
Стурбованість МВФ, зокрема, викликає збільшення середньої пенсії в Україні за останні 3 роки на 140%, що значно перевищує показник зростання інфляції за цей період.
МВФ рекомендує українській владі не допускати подальшого розбалансування бюджету ПФ, вживати заходів зі збільшення доходів і скорочення видатків фонду.
Як повідомляло агентство, 5 листопада 2008 року МВФ ухвалив рішення щодо виділення Україні кредиту stand by на суму близько 16,4 млрд. доларів для подолання проблем в економіці.
10 листопада 2008 року фонд виділив Україні перший транш кредиту на 4,5 млрд. доларів.
8 травня 2009 рада директорів МВФ схвалила надання Україні другого траншу кредиту stand by у сумі 2,8 млрд. доларів.
МВФ допускає рівність обсягів другого і третього траншів кредиту stand by для України.
За матеріалами: Українські Новини
Поділитися новиною
Також за темою
Поширені помилки при купівлі смартфона, які зіпсують користування
США вважають, що ЄС може відмовитись від російського газу протягом року
Індія планує розбудувати залізницю на кордоні з Китаєм на випадок війни — Bloomberg
Чим iPhone 17 відрізняється від iPhone 16
У Gmail з’явився нові функції: персоналізовані акції та трекінг замовлень
YouTube запускає багатомовний аудіофункціонал для авторів