Активи Фонду гарантування вкладів виросли до 4,6 мільярда гривень


Активи Фонду гарантування вкладів виросли до 4,6 мільярда гривень

Активи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб у квітні збільшилися на 38,8% з 3,280 мільярда гривень до 4,553 мільярда гривень.

Про це говориться в повідомленні прес-служби фонду.

Станом на 1 травня, 178 банків є постійними учасниками фонду, 6 - тимчасовими учасниками.

На 1 травня фонд здійснює виплати гарантованих сум відшкодування вкладникам наступних ліквідованих фінустанов: "Європейського банку розвитку та заощаджень", "Київського універсального банку", "Інтерконтинентбанку".

Нагадаємо, активи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб у березні збільшилися на 2,5% з 3,200 мільярда гривень до 3,280 мільярда гривень.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб створено в лютому 1999 року і є державною спеціалізованою установою, яка виконує функції державного управління в сфері гарантування вкладів фізосіб.

14 серпня 2007 року Адміністративна рада фонду вирішила збільшити розмір компенсації вкладникам ліквідованих банків з 25 тисяч гривень до 50 тисяч гривень.

31 жовтня 2008 року Верховна рада затвердила антикризові заходи, і тим самим збільшила розмір компенсації вкладникам ліквідованих банків з 50 тисяч гривень до 150 тисяч гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua