0 800 307 555
0 800 307 555

Зростання ринку цінних паперів спровоковане позитивними новинами із зовнішніх ринків


Зростання ринку цінних паперів спровоковане позитивними новинами із зовнішніх ринків

Зростання українського ринку цінних паперів спровоковане позитивними новинами із зовнішніх ринків.

Таку думку РБК-Україна висловив партнер інвестиційної компанії Regata Investments Юрій Алексєєнко.

Він відзначив, що в перших числах травня зовнішні ринки виросли на 6-8%. "Саме в ці дні зовнішні ринки підросли, і тоді ж сформувався обсяг замовлень на наш ринок від нерезидентів", - відзначив експерт. Він додав, що звіти компаній за перший квартал і минулий рік не вплинули на ситуацію на ринку.

Алексєєнко додав, що через потік негативних новин про ситуацію в банківському секторі України недооціненими залишалися акції Райффайзен банк "Аваль" і "Укрсоцбанку", які залучили кошти материнських банків з-за кордону. "Нерезиденти готові заходити на рік-два, оскільки розуміють, що папери "Авалю" і "Укрсоцбанку" не можуть коштувати стільки, скільки вони коштують зараз", - сказав експерт.

Він відзначив високий попит на цінні папери цих двох банків, а також інтерес до акцій деяких металургійних підприємств, не дивлячись на зниження обсягів виробництва металургів у квітні. За його словами, політична нестабільність, зокрема, очікування президентських виборів, відбила інтерес у потенційних інвесторів до акцій енергетичних компаній.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua