В Україні створять компанію "Нафтогаз-безпека" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні створять компанію "Нафтогаз-безпека"

80
Кабінет Міністрів має намір створити компанію "Нафтогаз-безпека". Про це, як передають Українські Новини, повідомив представник Кабміну. За словами заступника начальника департаменту безпеки "Нафтогазу України" Олександра Загоруйка, нова компанія забезпечуватиме безпеку видобутку, переробки і транспортування газу, а також боротиметься з незаконними врізаннями в газопроводи.
За словами Загоруйка, щорічно з трубопроводів державної компанії "Нафтогаз України" злочинці незаконно відбирають понад 300 тис. тонн газового концентрату.
Раніше Росія неодноразово звинувачувала Україну в недостатній надійності газотранспортної системи.
У серпні "Нафтогаз України" і російська компанія "Газпром" у Москві підписали остаточні довгострокові контракти про транзит російського газу через Україну, а також про зберігання російського газу в Україні.
У 2001 році Україна скоротила транзит газу в західному напрямку на 6,2% порівняно з 2000 роком до 105,3 млрд. кубометрів.
Українська газотранспортна система включає 35,2 тис. кілометрів магістральних газопроводів, 122 компресорні станції і 13 підземних сховищ газу.
Потужність газопроводів сягає 170 млрд. кубометрів газу за рік на виході.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас