Активи Фонду гарантування вкладів у квітні виросли на 38,8% до 4,6 млрд. гривень


Активи Фонду гарантування вкладів у квітні виросли на 38,8% до 4,6 млрд. гривень

Активи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб у квітні збільшилися на 38,8% з 3,280 млрд. гривень до 4,553 млрд. гривень.

Про це говориться в повідомленні прес-служби фонду.

Станом на 1 травня, 178 банків є постійними учасниками фонду, 6 - тимчасовими учасниками.

На 1 травня фонд здійснює виплати гарантованих сум відшкодування вкладникам наступних ліквідованих фінустанов: Європейського банку розвитку та заощаджень, Київського універсального банку, Інтерконтинентбанку.

Як повідомляло агентство, активи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб у березні збільшилися на 2,5% з 3,200 млрд. гривень до 3,280 млрд. гривень.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб створено в лютому 1999 року і є державною спеціалізованою установою, яка виконує функції державного управління в сфері гарантування вкладів фізосіб.

14 серпня 2007 року Адміністративна рада фонду вирішила збільшити розмір компенсації вкладникам ліквідованих банків з 25 тис. гривень до 50 тис. гривень.

31 жовтня 2008 року Верховна Рада затвердила антикризові заходи, і тим самим збільшила розмір компенсації вкладникам ліквідованих банків з 50 тис. гривень до 150 тис. гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua