Мільярд для неплатників податків


Мільярд для неплатників податків

Британська Королівська податково-митна служба (HMRC) оголосила, що витратить в 2009 році мільярд фунтів стерлінгів для того, щоб запобігти ухилянню громадян і фірм від сплати податків на суму 2,4 млрд. фунтів.

Про це стало відомо через тиждень після того, як міністр фінансів Алістер Дарлінг пообіцяв підвищити податки для найбагатших британців до 50%.

В основному кошти будуть витрачені на подачу судових позовів на неплатників. Торік HMRC прийняла рішення частіше звертатися до суду замість того, щоб урегульовувати такі суперечки в позасудовому порядку. Податківці вважають, що в такий спосіб вони зможуть зібрати більше коштів.

Мільярд фунтів становить чверть від усього бюджету податкового відомства. Цікаво, що на розвиток інформаційних технологій в HMRC планують витратити 21% бюджету, а на збір прибуткового податку - близько 18%, пише Lenta.ru з посиланням на The Times.

Через глобальну кредитну кризу Великобританія змушена шукати кошти для поповнення бюджету. З одного боку, державі довелося збільшити видатки на підтримку фінансової сфери та економіки. Зокрема, на націоналізацію банків пішло кілька сотень мільярдів фунтів. З іншого боку - доходи бюджету різко скоротилися через падіння доходів громадян і прибутків корпорацій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua