Центробанк Китаю: Економіка країни збереже стабільне і швидке зростання


Центробанк Китаю: Економіка країни збереже стабільне і швидке зростання

Народне господарство Китаю збереже подальше стабільне і порівняно швидке зростання, говориться в доповіді про підсумки проведення валютної політики в I кварталі року, оприлюдненій Народним банком Китаю (Центробанк).

У доповіді відзначається, що пакет заходів, прийнятих китайським урядом щодо розширення внутрішнього попиту і сприяння стабільному та порівняно швидкому розвитку економіки, дав результати.

В економічній діяльності намітилися позитивні зміни, ситуація виявилася навіть кращою, ніж передбачалося. Однак основа для пожвавлення китайської економіки є тендітною, зовнішня економічна ситуація залишається складною, існує низка дестабілізуючих факторів.

У січні-березні збільшилася кількість моментів, що сприяють стабілізації і пожвавленню національної економіки, підкреслюється в доповіді. За прогнозом, очікується подальше порівняно швидке зростання інвестицій. Крім того, значне підвищення урядом рівня соціального забезпечення, просування реформи системи охорони здоров'я і збільшення дотацій на сільське господарство дозволить сприяти збільшенню споживання.

У доповіді одночасно відзначається наявність ризиків і викликів, що впливають на економічний розвиток країни. Таких як подальше поширення міжнародної фінансової кризи, тривале скорочення зовнішнього попиту і напружена зовнішньоторговельна ситуація.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua