МВФ значно помилився у підрахунках зовнішнього боргу Східної Європи


МВФ значно помилився у підрахунках зовнішнього боргу Східної Європи

Міжнародному валютному фонду довелося виправляти зроблену ним помилку, яка привела до публікації завищених даних про рівні зовнішнього боргу країн Східної Європи, повідомляє 6 травня Financial Times.

В останньому, квітневому випуску доповіді Global Financial Stability Report МВФ опублікував ключові дані по 38 економіках, що розвиваються, включаючи їх потреби рефінансування зовнішнього боргу в 2009 році як коефіцієнт їх валютних резервів. Однак після того, як ці цифри були спростовані центробанками, аналітиками і журналістами, МВФ переглянув дані і почав публікацію нових цифр по зовнішньому боргові та валютних резервах деяких східноєвропейських держав. Так, коефіцієнт для Чехії був знижений з 236% до 89%, для Естонії з 210% до 132%. Спостерігачі вважають, що коефіцієнт України буде знижений з 208% до 116%, коефіцієнт Литви, оцінений в 425% буде перелічений найближчим часом, а потім, можливо, підуть і інші країни.

МВФ у середу заявив, що перевірить свої підрахунки та опублікує виправлені дані на своєму сайті якнайшвидше. "Ми висловлюємо жаль із приводу плутанини, яка могла виникнути через публікацію неправильних даних", - заявив Фонд. МВФ додав, що в цей час з'ясовує, "як виникли помилки", і "виправить внутрішні процедури відповідно до отриманих уроків".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua