Кількість безробітних у Росії за тиждень знизилась на 0.7%


Кількість безробітних у Росії за тиждень знизилась на 0.7%

Кількість зареєстрованих безробітних у Росії за тиждень, з 23 по 29 квітня, знизилася на 0.7% до 2.268 млн осіб. Зростання чисельності безробітних за попередній тиждень - 1%. Про це говориться в повідомленні Мінздоровсоцрозвитку.

Отримана інформація про вивільнення працівників 39.057 тис організацій із усіх суб'єктів РФ. Найбільш значне зростання чисельності безробітних, зареєстрованих в органах служби зайнятості, відбулося в Єврейській автономній області, Республіці Тива, Астраханській і Сахалінській областях.

У низці суб'єктів РФ зберігається незначне зростання чисельності безробітних громадян, зареєстрованих в органах служби зайнятості. Серед них Іркутська і Нижегородська області, Москва та Санкт-Петербург, підкреслюється в повідомленні. З початку жовтня 2008 року звільнено 360.018 тис. людей, з них працевлаштовано 113.942 тис, у тому числі 63.987 тис у колишніх організаціях.

Сумарна чисельність працівників, що перебували в простої з вини адміністрації, що працювали неповний робочий час, а також працівників, яким були надані відпустки з ініціативи адміністрації, склала 1.553 млн людей, у тому числі перебували в простої з вини адміністрації 218.4 тис, працювали неповний робочий час 1.254 млн, надані відпустки з ініціативи адміністрації 81 тис людей.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua