Доповідь Центробанку Китаю визначила напрямок розвитку фінансового ринку


Доповідь Центробанку Китаю визначила напрямок розвитку фінансового ринку

В опублікованій Народним банком Китаю доповіді про розвиток китайського фінансового ринку чітко зазначено, що в даний момент необхідно використовувати задоволення фактичних потреб економічного розвитку як основу для сприяння будівництву системи фінансового ринку, щоб повною мірою розгорнути провідну роль фінансових ринків у розвитку економіки, пише газета Женьмінь Жибао.

Доповідь відзначила, що потрібно комплексно підвищити ширину, глибину і ємність фінансового ринку, потрібно чітко визначити суть розвитку ринку, яка полягає в стимулюванні ринкових функцій, потрібно в стані враховувати одночасно вимоги підприємств різних видів, і підприємств, що перебувають на різних етапах розвитку, а також потрібно з повною увагою ставитися як до потреб підприємств у фінансуванні та запобіганні ризику, так і до потреб державного макроконтролю.

Ґрунтуючись на умовах підготовки до подальшої відкритості та інтернаціоналізації фінансових ринків країни, поступово підвищити рівень фінансового ринку, удосконалювати структури фінансового ринку для реалізації всебічного, скоординованого, тривалого розвитку багаторівневого фінансового ринку.

У доповіді підкреслюється, що на фінансових ринках треба продовжувати вводити інновації. В умовах контролю над ризиком, здійснювати активне сприяння інноваціям у сфері інструментів грошового ринку, цінних паперів з оптимальною комбінацією ризику і доходів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua