Меркель пообіцяла виборцям знизити податки


Меркель пообіцяла виборцям знизити податки

Канцлер ФРН Ангела Меркель обіцяла після виборів знизити податки. Вона покритикувала податкову програму СДПН і виступила проти введення податку для багатих.

Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що вона не відмовляється від своїх планів знизити прибутковий податок у країні після виборів у бундестаг, що відбудуться у вересні.

"Ми повинні полегшити податковий тягар справжніх виробників благ", - сказала голова Християнсько-демократичного союзу в інтерв'ю газеті Ruhr Nachrichten 2 травня.

За словами федерального канцлера, ці платники податків у цей час занадто сильно страждають від так званої "холодної прогресії" – фактичного збільшення ставки податку, коли, приміром, внаслідок інфляції збільшується оподатковувана номінальна сума, а разом з тим здійснюється перехід до більш високих податкових ставок.

"Це несправедливо, і це ми змінимо", - запевнила Ангела Меркель. За її словами, "в 2010 році в Німеччині буде початий найбільший крок до полегшення податкового тягаря громадян за довгий час".

Як повідомила Ангела Меркель, Християнсько-демократичний союз у своїй передвиборній програмі закріпить "тризвуччя, що складається з погашення боргів, інвестицій в інновації та зниження податків".

"Коли економічна криза закінчиться, і доходи держави знову почнуть поповнюватися, частина додаткових коштів буде потрібна для погашення боргів, частина – для додаткових асигнувань на освіту і наукові дослідження", - пояснила Ангела Меркель. А потім настане полегшення від "холодної прогресії".

Канцлер ФРН підкреслила, що на відміну від СДПН, блок ХДС/ХСС виступає проти підвищення податків. Вона також відкинула вимогу соціал-демократів – нинішніх партнерів ХДС/ХСС по правлячій "великій коаліції" – ввести спеціальний податок для багатих.

Блок ХДС/ХСС має намір прийняти спільну передвиборну програму 29 червня. Вибори в бундестаг відбудуться 27 вересня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua