0 800 307 555
0 800 307 555

В 20 областях України проходять дочасні вибори міських і сільських голів


В 20 областях України проходять дочасні вибори міських і сільських голів

В 20-ти областях України в неділю проходять дочасні вибори міських, селищних і сільських голів. Всі виборчі дільниці відкрилися вчасно й без порушень, повідомляє прес-служба партії "Єдиний центр"

За інформацією "Єдиного центру", представники якого балотуються і є спостерігачами на виборах, як і представники інших політсил, голосування в неділю проходить без особливих порушень.

Занепокоєння викликає лише місто Лисичанськ Луганської області, де з вечора суботи не може зібратися в повному складі тервиборчком. Потім з бюлетенів не виключили прізвище кандидата на посаду Лисичанського міського голови Сергія Баранника, який був знятий з виборів за рішенням Донецького адміністративного апеляційного суду. Така ситуація може призвести до зриву виборів, відзначають в ЄЦ.

У неділю проходять позачергові вибори міських, селищних і сільських голів в 48 населених пунктах України. В 46-ти беруть участь кандидати від "Єдиного центру". Партія регіонів представлена в 19 виборчих кампаніях, БЮТ - в 18, Блок Литвина - в 15, КПУ - в 6, НУ-НС - в 5 населених пунктах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua