Міністр економіки знайшов спосіб підвищити "євросумісність" України


Міністр економіки знайшов спосіб підвищити "євросумісність" України

Посилення співпраці з Францією сприятиме підвищенню "євросумісності" України.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Міністерства економіки України, про це міністр економіки Богдан Данилишин заявив у ході зустрічі з Генеральним директором Вищої комерційної школи м. Париж Паскалем Мореном під час п’ятого засідання змішаної Українсько-Французької міжурядової комісії з економічного співробітництва у Парижі.

"Останнім часом Україна активізує співробітництво з найбільш розвиненими країнами світу, серед яких одне з провідних місць посідає Франція - стратегічний зовнішньоекономічний партнер", - наголосив керівник економічного відомства.

Міністр підкреслив, що українська сторона зацікавлена у всебічному розвитку міжгалузевого співробітництва з Францією, оскільки вбачає в ньому запоруку поступового асоціювання з ЄС та підвищення "євросумісності" України.

У ході зустрічі обговорювалася можливість обміну студентами й аспірантами, а також стажування викладачів, студентів, аспірантів у Вищій комерційній школі Франції.

Міністр економіки запропонував налагодити співпрацю між Вищою комерційною школою Парижу та одним із науково-дослідних економічних інститутів Академії наук України шляхом реалізації спільних наукових проектів, обміну науковими досягненнями в економічній сфері, проведення дисертаційних досліджень тощо.

Також керівник економічного відомства запропонував створити групу експертів з питань науково-дослідних економічних питань та запросив відвідати Україну з метою опрацювання вищезгаданого питання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua