АКІБ "УкрСиббанк" запропонував пенсіонерам нові розширені умови програми банківського обслуговування — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

АКІБ "УкрСиббанк" запропонував пенсіонерам нові розширені умови програми банківського обслуговування

Фондовий ринок
646
АКІБ «Укрсиббанк» запропонував пенсіонерам і одержувачам матеріальної допомоги нові розширені умови програми банківського обслуговування: збільшений перелік послуг, введені нові, більш вигідні клієнтам, депозитні і кредитні ставки і тарифи на обслуговування.
АКІБ «Укрсиббанк» завжди виявляв особливу увагу до пенсіонерів. Протягом декількох років у банку існує внесок «Пенсійний», що відрізняється від інших видів внесків підвищеними відсотками. У грудні 2001 року в банку почала функціонувати програма банківського обслуговування пенсіонерів і одержувачів матеріальної допомоги. Сьогодні АКІБ «Укрсиббанк» пропонує нові більш вигідні умови цієї програми.
Пропонована програма являє собою комплекс банківських послуг, що містить у собі одержання пенсій і матеріальної допомоги на поточний чи картковий пенсійний рахунок, відкриття пенсійних депозитних рахунків на спеціальних умовах, кредитування на придбання товарів народного споживання й автомобілів, короткострокові кредити, оплата комунальних послуг, а також медичне страхування і страхування майна.
АКІБ «Укрсиббанк» пропонує пенсіонерам і одержувачам матеріальної допомоги відсотки на залишки по поточних рахунках у розмірі 14% річних, по карткових рахунках – 18% річних, оформлення короткострокових кредитів у гривнях – від 20% річних, а також кредити на придбання автомобіля в гривнях і доларах США від 10% річних у залежності від програми кредитування і марки автомобіля, що купується. При цьому обслуговування пенсійних поточних і карткових рахунків проводиться безкоштовно.
Для відкриття пенсійного рахунка в АКІБ «Укрсиббанк» необхідно один раз відвідати відділення банку й оформити заяву на перерахування пенсійних коштів (чи грошової допомоги) на поточний рахунок в АКІБ «Укрсиббанк». Усі подальші дії по оформленню договору бере на себе банк, у тому числі і передачу заяви клієнта в орган соціального захисту населення (банк здійснює передачу протягом 2-х днів).
Клієнтам банку також пропонується одержання пенсії за допомогою пластикової картки. Після висновку договору з банком на відкриття карткового рахунка в термін від 2 до 5 днів клієнту видається пластикова картка Cirrus/Maestro, по якій можна одержувати пенсію в банкоматі, в касі банку без стягування додаткових комісій. Пенсіонерам і одержувачам матеріальної допомоги пластикова картка видається й обслуговується безкоштовно. Крім того, на залишки на карткових рахунках нараховується підвищений відсоток (18% річних).
Спеціальна програма для пенсіонерів і одержувачів матеріальної допомоги містить у собі також і можливість здійснення банком комунальних і інших платежів клієнта. Досить один раз укласти з банком договір, у додатку до якого вказуються суми і періодичність платежів і реквізити одержувачів коштів (зокрема, комунальних служб). Клієнт має право за власним бажанням змінити додаток до договору, чи доповнити змінити структуру платежів. Комунальні платежі банк здійснює безкоштовно, видаючи клієнту копії документів, що підтверджують проведення оплати.
Для одержання пенсії чи матеріальної допомоги не обов'язково особиста присутність клієнта в банку. Одержання грошей з рахунки може здійснюватися іншою особою, на яку клієнт може безкоштовно оформити доручення.
Усі відділення банку розташовані в оживлених місцях, поблизу зупинок міського транспорту, до кожного відділення банку можна добратися як мінімум двома видами транспорту. Широка мережа відділень банку забезпечує присутність АКІБ «Укрсиббанк» практично у всіх районах міст, де відкриті філії банку. При цьому усі відділення банку працюють у режимі продовженого банківського дня.
Грамотно організована робота менеджерів відділень АКІБ «УкрСиббанк» дозволяє забезпечити мінімальні витрати часу на обслуговування кожного клієнта. Звернувшись до будь-якого менеджера Ви зможете одержати відповіді на всі цікавлячі Вас питання, що стосуються банківського обслуговування.
Довідка:
АКІБ «УкрСиббанк» зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має ліцензію НБУ №75 від 24 грудня 2001 року на проведення банківських операцій. Станом на 1.08.2002р. статутний фонд банку – 90,0 млн. грн., капітал — 224,7 млн. грн., валюта балансу – 2553,8 млн. грн., регіональна мережа банку містить у собі більш 120 філій і відділень у 46 містах України. Клієнтами АКІБ «Укрсиббанк» є більш 15 тисяч підприємств України і більш 80 тисяч приватних осіб. У січні 2002 року АКІБ «Укрсиббанк» був віднесений НБУ до групи найбільших банків України.
За матеріалами:
Укрсиббанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас