Україна ратифікувала Сингапурський договір про право товарних знаків


Україна ратифікувала Сингапурський договір про право товарних знаків

Президент України Віктор Ющенко підписав закон “Про ратифікацію Сингапурського договору про право товарних знаків”.

Текст документа оприлюднений на офіційному сайті глави держави.

Як повідомляв УНІАН, Верховна Рада України ратифікувала Сингапурський договір про право товарних знаків 15 квітня.

Сингапурський договір про право товарних знаків розроблений на основі прийнятих у міжнародній практиці норм і процедур, які відображають сучасні тенденції в сфері охорони інтелектуальної власності.

До договору додаються правила до Сингапурського договору про право товарних знаків, які стосуються порядку регулювання будь-яких адміністративних вимог, питань або процедур щодо договору і містять типові міжнародні форми повідомлень.

Договір і правила застосовуються не тільки до зримих позначень, але й до всіх типів позначень, з яких можуть складатися знаки відповідно до права договірної сторони (держави або міжурядової організації), і включають формальності щодо подання всіх типів знаків, які містять зримі позначення (і їх певних форм, зокрема голографічних, кольорових, позиційних або рухомих знаків) і незримі позначення.

Крім того, у порівнянні з Договором про закони щодо товарних знаків, у Сингапурському договорі розширені види засобів і форм передачі заявки на знаки та іншої інформації щодо заявки або реєстрації знаків, які може вибирати договірна сторона. Зокрема, вона може визначити, чи приймати повідомлення на папері, в електронній формі або в будь-якій іншій формі.

Договірна сторона може вимагати, щоб будь-яке повідомлення було викладено встановленою мовою, і не може вимагати підтвердження, нотаріального завірення, аутентифікації, легалізації або будь-якого іншого завірення будь-якого перекладу повідомлення, що відрізняється від передбаченого договором, а також підпису повідомлення на папері, за винятком підпису про відмову від реєстрації.

Ще однією особливістю договору є допоміжні заходи договірної сторони у випадку недотримання заявником, власником або іншою зацікавленою стороною терміну для здійснення дії під час процедури щодо заявки або реєстрації.

Договір установлює також вимоги щодо реєстрації ліцензії на використання знака, зміну та анулювання реєстрації ліцензії, визначає наслідки відсутності реєстрації ліцензії і недотримання вимог щодо використання знака по ліцензії. При цьому правилами передбачено три види ліцензії: виняткова, невиняткова або одинична.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua