"Нафтогаз України" хоче оптимізувати податки нафтогазової галузі — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

"Нафтогаз України" хоче оптимізувати податки нафтогазової галузі

53
Державна компанія "Нафтогаз України" планує створити з комітетом Верховної Ради з питань фінансів і банківської діяльності спільну робочу групу по підготовці законопроектів з оподатковування нафтогазової галузі.
Про це, як передають Українські Новини, повідомила прес-служба "Нафтогазу України".
Зокрема, група займатиметься питаннями оптимізації оподатковування "Нафтогазу України", а також питаннями фінансування заходів щодо розвитку нафто- і газовидобувної галузі.
Раніше "Нафтогаз України" просив Кабінет Міністрів зменшити для своїх дочірніх нафто- і газовидобувних підприємств ставку рентних платежів за експлуатацію надр, а також ставку відрахувань від збору компанії за транзит газу через Україну.
За словами голови правління "Нафтогазу України" Юрія Бойка, зниження податків дозволить збільшити фінансування нафто- і газовидобувної інфраструктур "Нафтегазу України", а також заходів щодо освоєння нових родовищ.
Бойко також заявляв, що через великі податки газотранспортні системи щорічно недоодержують 60% необхідних коштів.
"Нафтогаз України" є найбільшим постачальником газу в Україні і монополістом по транспортуванню газу транзитними газопроводами. До його складу входить найбільша газовидобувна компанія "Укргазвидобуток", власник магістральних нафтопроводів — компанія "Укртранснафта", найбільший видобувник нафти і газу на шельфі Чорного моря — "Чорноморнафтогаз".
У 2001 році видобуток нафти і газового конденсату в Україні збільшився на 0,3% порівняно з 2000 роком до 3 708,7 тис. тонн., газу — збільшився на 1,6% — до 18 348,6 млн. кубометрів.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас