НБУ виключив "Аллонж" з держреєстру банків


НБУ виключив "Аллонж" з держреєстру банків

Національний банк України (НБУ) виключив банк "Алонж" (Київ) з державного реєстру кредитно-фінансових установ, повідомив Нацбанк у листі банкам (№44-012/4401-6149).

"Згідно з рішенням Комісії НБУ з питань нагляду та регулювання діяльності банків від 7 квітня 2009 року №159, Акціонерний банк Алонж виключений з держреєстра банків у зв'язку із завершенням ліквідаційної процедури", - говориться в листі.

Як повідомлялося, у зв'язку з істотним зниженням капіталу і систематичним порушенням економічних нормативів НБУ ухвалив рішення щодо ліквідації банку "Алонж" і відкликав у нього банківську ліцензію з 11 серпня 2004 року. Непродані активи банку "Алонж" передані в управління ТОВ "Вотум" (Київ).

За даними НБУ, на 1 квітня 2009 року в стані ліквідації перебувало 12 банків. На 1 березня 2009 року в країні було зареєстровано 199 банків, з яких ліцензію на банківську діяльність мали 185 кредитно-фінансових установ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:Аллонж НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua