Нацбанк: Дефіцит долара знижується


Нацбанк: Дефіцит долара знижується

Національний банк відзначає зміцнення курсу гривні на готівковому і безготівковому ринку після початку проведення валютних аукціонів для погашення позичальниками валютних кредитів. Про це говориться в повідомленні НБУ.

"Проведення Національним банком валютних аукціонів дозволило знизити дефіцит іноземної валюти на внутрішньому ринку, що сприяло зміцненню гривні, курс якої відносно долара США зміцнився з початку місяця на міжбанківському ринку на 2,1%, а на готівковому ринку по операціях банків із продажу доларів - на 2,6%", - говориться в повідомленні.

За даними Нацбанку, з початку березня на валютних аукціонах усього було продано 227,02 мільйона доларів за курсом 7,8 гривні за долар, а також 1 мільйон євро за курсом 9,97 гривні за євро і 0,8 мільйона євро за курсом 10,66 гривні за євро.

У той же час при незмінному офіційному курсі гривні до долара в березні (7,70 гривні за долар), офіційний курс національної валюти до євро девальвував на 6,5% до 10,48 гривні за євро, відносно російського рубля - на 6,7% до 2,30 гривні за 10 рублів.

Як повідомлялося, з 27 лютого НБУ почав проведення аукціонів із продажу інвалюти для погашення позичальниками валютних кредитів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua