970
Вінницький завод тракторних агрегатів вирішив ліквідуватися
Акціонери Вінницького заводу тракторних агрегатів на зборах 24 березня вирішили ліквідувати підприємство.
Про це говориться в повідомленні заводу, текст якого мають Українські Новини.
Причиною ліквідації стало призупинення виробничої діяльності заводу.
За прийняття такого рішення проголосували акціонери, яким належить 99,96% акцій (2 899 219 акцій).
На кінець 2008 року чисті активи заводу склали 33,872 млн. гривень.
Як повідомляло агентство, 2007 рік Вінницький завод тракторних агрегатів закінчив із чистим прибутком 8,239 млн. гривень, збільшивши чистий дохід на 22,49%, або на 11,762 млн. гривень у порівнянні з 2006 роком до 64,048 млн. гривень.
Вінницький завод тракторних агрегатів, що є відкритим акціонерним товариством, виробляв гідравлічні вузли для тракторів і сільгоспмашинобудування, продукцію завод експортував у Росію, Білорусь, Пакистан, Болгарію, Угорщину і Польщу, Іран і В'єтнам.
Станом на травень 2008 року 18,07%, 14,83% і 14,59 акцій підприємства належало 3 фізичним особам-резидентам, 10% - ЗАТ "Кіровоградська промислова компанія".
За матеріалами: Українські Новини
Поділитися новиною