Акціонери банку "Фінанси та Кредит" вирішили передати державі та інвесторам 50%+1 акція фінустанови


Акціонери банку "Фінанси та Кредит" вирішили передати державі та інвесторам 50%+1 акція фінустанови

Акціонери банку "Фінанси та Кредит" (Київ) на загальних зборах 24 березня вирішили передати державі та інвесторам 50%+1 акція фінустанови

"Було прийнято кілька стратегічних рішень щодо наступної роботи банку "Фінанси та Кредит". Зокрема, на зборах ухвалено рішення про передачу державі та інвесторам 50%+1 акція банку", - говориться в повідомленні прес-служби банку у вівторок.

Згідно із прес-релізом, остаточне рішення щодо входження держави в акціонерний капітал банку прийме Кабінет міністрів після винесення відповідного висновку про необхідність збільшення його статутного капіталу Національним банком.

"Питання входження держави в капітал банку є важливим для його успішної роботи і реалізації намічених планів. Це величезна довіра до нас із боку держави і визнання того, що стратегія, обрана банком "Фінанси та Кредит", правильна. Державі та уряду цікаві соціально значимі та економічно прозорі банки", - цитується в прес-релізі голова правління банку Володимир Хливнюк.

ВАТ "Банк "Фінанси та Кредит" засноване в 1990 році. За даними банку, його найбільшими акціонерами є ЗАТ "F&C Realty" (46,67 %), ТОВ "Асканія" (48,88 %) і НАК "Нафтогаз України" (0,63 %).

За даними Нацбанку України, за розміром загальних активів на 1 січня 2009 року (18,439 млрд грн) банк "Фінанси та Кредит" займав 14-е місце серед 182 банків, що діяли в країні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua