КНР допускає диверсифікацію валюти для розрахунків у зовнішній торгівлі, поки потрібно використовувати долар


КНР допускає диверсифікацію валюти для розрахунків у зовнішній торгівлі, поки потрібно використовувати долар

Китай вважає, що питання про введення в міжнародних розрахунках інших резервних валют заслуговує вивчення, однак на даному етапі слід опиратися на долар США, заявила в понеділок на брифінгу заступник голови Народного банку Китаю (китайський центробанк) Ху Сяолянь.

"Ми звернули увагу, що останнім часом існує багато думок про необхідність диверсифікованості валюти для міжнародних розрахунків. Однак у цей час долар США є найважливішою валютою для розрахунків у зовнішній торгівлі, тому ми схиляємося до збереження долара за умови жорсткого контролю над заснованою на доларі валютною системою", - сказала вона.

Разом з тим, відзначила заступник голови банку, "пропозиції про диверсифікованість міжнародної валюти заслуговують вивчення і розгляду", у той же час "це не можна зробити одноразово".

Заступник голови китайського Центробанку визнала, що "питання про диверсифікованість міжнародної валюти виникло у зв'язку з положенням в американській економіці і нестабільністю валюти США".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua