0 800 307 555
0 800 307 555

Банк "Фінанси та Кредит" розраховує під час рекапіталізації залучити кошти держави та приватних інвесторів


Банк "Фінанси та Кредит" розраховує під час рекапіталізації залучити кошти держави та приватних інвесторів

Банк "Фінанси й Кредит" (Київ) розраховує під час рекапіталізації залучити кошти як держави, так і часток інвесторів, повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" голова правління Володимир Хливнюк.

"Ми припускаємо, що серед нових акціонерів буде й держава зі значною часткою, і привпатні інвестори. Цю інформацію ми оприлюднемо після проведення зборів акціонерів (збори намічені на 24 березня). Однозначно можу сказати тільки одне - частка держави буде значною", - сказав банкір.

За його словами, банк планує подати пакет документів з питань рекапіталізації в НБУ 19 березня.

"Питання про входження держави до складу акціонерів було стратегічно нами ініційовано. Це дасть банку "Фінанси та Кредит" не тільки додаткову стабільність як фінансовому інституту, але й значимість, підкріплену роллю держави. Це означає появу в наших клієнтів додаткових гарантій того, що зобов'язання, взяті на себе банком, будуть продовжувати виконуватися. Одержання державної підтримки дозволить нам у більшій мері реструктуризувати кредитну заборгованість наших позичальників, які потрапили в складну ситуацію", - підкреслив банкір.

ВАТ "Банк "Фінанси і Кредит" засновано в 1990 році. За даними банку, його найбільшими акціонерами на 1 січня 2009 року були ЗАТ F&C Realty (46,67%), ТОВ "Асканія" (48,88%).

За даними Нацбанку України, за розмірами загальних активів на 1 січня 2009 року (18,439 млрд грн) банк "Фінанси та Кредит" займав 14-е місце серед 182 банків, що діяли в країні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua