Уряд України дозволив ФДМ збільшити термін дії оцінки підприємств, що виставляються на приватизацію


Уряд України дозволив ФДМ збільшити термін дії оцінки підприємств, що виставляються на приватизацію

Кабінет міністрів України дозволив Фонду державного майна (ФДМ) після відповідного узгодження збільшувати термін дії оцінки, що виставляється на приватизацію підприємств на півроку.

Як передає кореспондент "Інтерфакс-Україна", про це повідомив виконувач обов'язків голови ФДМ Дмитро Парфененко в середу після прийняття урядом відповідного рішення.

Він уточнив, що сьогоднішня редакція методики оцінки, що виставляється на приватизацію підприємств, передбачає можливість продовження терміну дії акту оцінки майна із шести місяців до одного року, тоді як прийняте в середу рішення дозволяє Фонду після узгодження з урядом продовжити акт оцінки ще на шість місяців.

"Більшість підприємств, що фігурують у переліку на приватизацію в 2009 році, - це підприємства, рішення про приватизацію та оцінку по яких приймалися ще в 2008 році… Тому ухвалене рішення дозволить заощадити гроші і час, тобто не буде необхідності заново проводити інвентаризацію, аудит і незалежну оцінку", - пояснив Парфененко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua