Банк "Фінанси та Кредит" спростовує введення НБУ куратора у банк


Банк "Фінанси та Кредит" спростовує введення НБУ куратора у банк

Банк "Фінанси та Кредит", що входить у групу найбільших, спростовує введення Національним банком куратора в дану фінустанову.

Про це говориться в повідомленні прес-служби банку.

"Прес-служба банку "Фінанси та Кредит" спростовує інформацію про введення куратора НБУ в банк і звертає увагу на те, що через тиждень повинні відбутися збори акціонерів банку, на яких буде розглянуто питання про можливість входження держави в його акціонерний капітал", - говориться в повідомленні.

Прес-служба підкреслює, що у випадку прийняття державою позитивного рішення щодо питання входження в капітал банку повинно пройти кілька технологічних процедур, після яких у банк уводиться куратор від НБУ.

"Фінанси та Кредит" підкреслює, що в цей час банк працює стабільно, не має затримок із платежами, виплатою депозитів і відсотків за вкладами.

"Формальний привід для введення кураторства НБУ в цей час відсутній", - говориться в повідомленні.

Зараз куратори НБУ введені в Укргазбанк і Соцкомбанк (Одеса).

Як повідомляло агентство, 18 березня тимчасовий адміністратор Родовід Банку Віктор Кравець повідомив журналістам про введення куратора в банк "Фінанси та Кредит".

На зборах 24 березня акціонери банку "Фінанси та Кредит" планують розглянути питання про участь держави в капіталізації фінустанови.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua