ФДМ має намір оголосити про початок торгів з продажу 25% "Одесаобленерго" 25 березня


ФДМ має намір оголосити про початок торгів з продажу 25% "Одесаобленерго" 25 березня

Фонд державного майна (ФДМ) України має намір оголосити про початок торгів із продажу 25% акцій ВАТ "Одесаобленерго" 25 березня, повідомив виконувач обов'язків голови Фонду Дмитро Парфененко журналістам у середу.

Він уточнив, що повідомлення про початок торгів по "Одесаобленерго" не було оголошено 18 березня разом з п'ятьма іншими обленерго через затримку передачі пакета акцій зі статутного капіталу НАК "Енергетична компанія України" Фонду держмайна.

"Тільки вони нам передадуть, а в нас є домовленість, що це буде протягом тижня, ми відразу ж оголосимо. Дивіться наступну публікацію, там уже все буде", - сказав Д.Парфененко.

Він також підтвердив свою оцінку, що ціна шести блокувальних пакетів обленерго може скласти 1,5 млрд грн.

ФДМ раніше офіційно повідомляв про виставляння на продаж на фондових біржах наприкінці квітня – середині травня 25,02% акцій "Прикарпаттяобленерго", 26,98% акцій "Львівобленерго" і по 25%+1 акція "Полтава-", "Чернігів-" і Сумиобленерго".

Інформацію про продаж 25% акцій "Одесаобленерго" Фонд мав намір оприлюднити пізніше.

Фонд у квітні 2008 року вже намагався продати ці обленерго, а також 25,006% акцій "Одесаобленерго" на біржах, оцінюючи їх загальну ринкову вартість в 2,5 млрд грн. Тоді продаж був зірваний конфліктом між президентом і урядом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ФДМУ
Опитування
В Контексті Finance.ua