ЄС виділяє 2,7 млн євро для реалізації проекту зміцнення фінсектора України


ЄС виділяє 2,7 млн євро для реалізації проекту зміцнення фінсектора України

Європейський Союз (ЄС) разом з Міністерством фінансів України приступив до реалізації проекту "Посилення сектору фінансових послуг України", повідомляється на веб-сайті представництва ЄС в Україні.

"Загальна вартість проекту EUR2,7 млн... Проект реалізується консорціумом у складі: Planet S.A. (Греція), Emerging Markets Group (EMG, Бельгія), BME Bolsas в Mercados Espanoles SA (Іспанія) і АТС Consultants GMBH (Австрія). Бенефіціарій проекту і головний партнер – Мінфін України", - відзначається в повідомленні.

Метою проекту є посилення фінансової стабільності всіх секторів фінансових послуг: банків, небанківських фінансових установ, фондових бірж. Партнерами проекту виступають Національний банк України, Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг і Державна комісія із цінних паперів і фондового ринку.

Реалізація проекту передбачає підтримку створення національної стратегії розвитку збалансованого сектору фінпослуг; забезпечення відповідності всіх учасників ринку критеріям достатності капіталізації та вдосконалювання керування ризиками; заснування ефективного захисту споживачів та інвесторів, а також створення вдосконалених структур управління.

Серед очікуваних результатів проекту, у повідомленні називаються: поліпшення інвестиційного клімату та активізація торгівлі, удосконалення нагляду за фінустановами; прискорення інтеграції в Європейські регуляторні мережі; підвищення ефективності інфраструктури фінансових послуг.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua