У БЮТ вирішили, що гральному бізнесу підтримка потрібніша, ніж торгівлі


У БЮТ вирішили, що гральному бізнесу підтримка потрібніша, ніж торгівлі

Народні депутати від Блоку Юлії Тимошенко Андрій Сенченко і Сергій Велижанський внесли на розгляд Верховної Ради України законопроект, яким передбачається збільшення вартості торгового патенту для сфери грального бізнесу в 1,5-2 рази, для торговельної діяльності - в 3-4 рази.

Відповідний законопроект (№4138 від 16 березня 2009 р.) зареєстровано у Верховній Раді та розміщено на офіційному сайті парламенту.

Цим проектом закону пропонується визначати вартість торгового патенту, виходячи з розміру мінімальної заробітної плати, офіційно встановленої на перше січня поточного року. Проте у висновку головного науково-експертного управління зазначено, що прив`язка рівня оподаткування до розміру державного соціального стандарту (мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня ц.р.) у разі його підвищення може привести до збільшення податкового тиску на суб`єктів підприємницької діяльності.

"Згідно з чинним порядком, вартість торгового патенту встановлюється у фіксованій сумі", - зазначено у висновку управління.

Крім того, пропоновані зміни збільшать вартість торгового патенту в кілька разів. "Вважаємо такий підхід в умовах фінансової кризи необгрунтованим", - сказано у висновку науково-експертного управління

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua