0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Той, що біжить за інерцією


За підсумками торговельної сесії понеділка індекс ПФТС дещо впав (0,49%) і загальмував на рівні 204,12 індексних пункту

У той же час на момент закриття ПФТС провідні фондові майданчики світу показували впевнене зростання котирувань, продовжуючи ралі, почате минулого тижня.

"В цілому торговельна сесія здебільшого була ознаменована негативно спрямованою динамікою при середніх за останній час обсягах торгів (59 угод на суму 14,78 млн. грн.). При цьому спостерігалася відсутність будь-якого значимого корпоративного новинного тла, здатного істотно вплинути на підсумок торгів",- відзначив аналітик групи компаній ТЕКТ Андрій Заріпов.

За його словами, найбільш ліквідними були папери "Дніпроенерго" і Запорізького абразивного комбінату, торги за якими пройшли на суму 5,6 млн. грн. і 3,4 млн. грн. відповідно. Найбільше просіли папери Маріупольського заводу важкого машинобудування, "Райффайзен Банку Аваль" і Укрсоцбанку - на 5,17%, 3,85% і 3,08% відповідно. А зростання показали Крюківський вагонобудівний завод (3,67%), "Азовсталь" (1,87%) і Алчевський меткомбінат (1,77%).

"Головним негативним фактором зниження котирувань акцій могло стати оголошення даних Держкомстату про фінансовий результат українських підприємств у січні 2009 р. - фінансовий результат підприємств від звичайної діяльності знизився на 33,3% у порівнянні із січнем 2008 р.",- вважає фінансовий аналітик Astrum Investment Management Олександр Шкурпат.

У другому і третьому ешелонах подорожчали папери Славутського содового заводу - на 14,31%, суднобудівного заводу "Затока" - на 14,29%, Запорізького абразивного комбінату - на 4,18%. І подешевшали акції Шосткінського міськмолкомбінату (35,48%), "Київмедпрепарату" (3,7%), "АвтоКрАЗу" (1,67%).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПФТС
В Контексті Finance.ua
Опитування