Опитування: Українці не готові підтримувати гривню


Опитування: Українці не готові підтримувати гривню

Якби НБУ закликав населення підтримати курс національної валюти шляхом здачі коштовностей у державні банки, як це було в 1998 році в Південній Кореї, лише 0,6% українців надали б таку підтримку, свідчать результати соціологічного опитування, проведеного центром Разумкова.

Ще дев'ять років тому здати свої коштовності були згодні 2,6%.

При цьому 31,5% опитаних відзначили, що в них немає коштовностей, а 42,7% - заявили, що нічого б не здавали, оскільки вважають, що їх вклади були б розкрадені, а не використані для підтримки національної валюти.

Варто відзначити, що в 2000 році ці показники становили 36,7% і 47,2% відповідно.

Крім того, 24,1% опитаних нічого б не здавали, тому що вважають, що підтримка національної валюти є справою держави, а не населення, тоді як в 2000 році такої думки дотримувалися тільки 12,2% українців.

Дослідження громадської думки було проведено соціологічною службою Центру Разумкова з 27 лютого по 5 березня 2009 року у всіх регіонах України. Опитано 2012 респондентів у віці від 18 років. Теоретична похибка вибірки - 2,3%.

Нагадаємо, раніше центр Разумкова проводив опитування, згідно з яким найнижчий рівень підтримки в українців серед державних органів викликають дії Національного банку України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua