Опитування: Українці не готові підтримувати гривню власним коштом


Опитування: Українці не готові підтримувати гривню власним коштом

Якби Національний банк України закликав населення підтримати курс національної валюти шляхом здачі дорогоцінностей у державні банки, як це було в 1998 році у Південній Кореї, лише 0,6% українців надали б таку підтримку. Ще дев’ять років тому здати свої дорогоцінності були згодні 2,6%.

Такими є результати опитування, проведеного Центром Разумкова.

Водночас 31,5% опитаних зазначили, що у них відсутні дорогоцінності, а 42,7% - заявили, що нічого б не здавали, оскільки вважають, що їхні внески були б розкрадені, а не використані на підтримку національної валюти. У 2000 році ці показники становили 36,7% та 47,2% відповідно.

При тому 24,1% опитаних нічого б не здавали, бо вважають, що підтримка національної валюти є справою держави, а не населення. У 2000 році такої думки дотримувались тільки 12,2% українців.

Дослідження громадської думки було проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 27 лютого по 5 березня 2009 року в усіх регіонах України. Опитано 2012 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки - 2,3%.

В опитуванні 2000 року, яке проводилось у період з 25 січня по 2 лютого, взяли участь 2010 респондентів зі всіх регіонів України, теоретична похибка вибірки склала 2,3%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua