Експерт: Індекс ПФТС в найближчі дні залишиться в діапазоні 190-210 пунктів


Експерт: Індекс ПФТС в найближчі дні залишиться в діапазоні 190-210 пунктів

Індекс ПФТС у найближчі дні, швидше за все, залишиться в діапазоні 190-210 пунктів, при мінімальній активності торгів. Таку думку висловив старший брокер торговельного відділу ЗАТ "Альтана Капітал" Олексій Рєпін.

За його словами, зовнішнє тло до початку торгів на вітчизняному фондовому ринку в четвер, 12 березня, було нейтральним. Брокер нагадав, що напередодні торги в США закрилися незначним зростанням, а азіатські індекси продемонстрували негативну динаміку.

Як відзначив О.Рєпін, "за результатами сьогоднішніх торгів індекс ПФТС підвищився на скромні 0,09%, продовжуючи перебувати в невизначеному стані". За інформацією брокера, за першу годину торгів не було зафіксовано жодної угоди. "З 23 сьогоднішніх угод тільки 9 були укладені під час основної торговельної сесії, підтвердивши ще раз низьку ліквідність і незацікавленість українського фондового ринку", - повідомив він.

За словами брокера, більшість угод, які укладалися в четвер, по багатьох емітентах носили одиничний характер. Найбільше зниження з першого і другого рівня лістингу зафіксоване по акціях "Азовобщемаша" (-30%), а найбільше зростання показали акції "Азовсталі" (+7,0%), відзначив О.Рєпін.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПФТС
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua