Опозиція прийняла спільну заяву — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Опозиція прийняла спільну заяву

30
Лідери чотирьох політичних сил — учасників антипрезидентської акції протесту «Повстань, Україно!» підписали на Європейській площі у Києві кілька спільних документів, які вимагають від імені українського народу відставки Президента Леоніда Кучми з посади глави держави.
Як передає ForUm, спочатку глава КПУ Петро Симоненко запропонував вважати сьогоднішній мітинг Всеукраїнським віче. Далі лідери КПУ, СПУ, БЮТ та «Нашої України» прийняли «від імені народу України» рішення про позбавлення Леоніда Кучми повноважень Президента України. У «рішенні віче» також є пункти, що вимагають скликання надзвичайної сесії Верховної Ради та оголошення дострокових виборів Президента, формування парламентської більшості на основі партій та блоків, що перемогли на останніх виборах до ВР, надання опозиції телеефіру сьогодні увечері.
Також учасники «четвірки» прийняли звернення до Леоніда Кучми — із пропозицією скласти повноваження глави держави — та до парламентів і глав держав світу — із проханням підтримати вибір українського народу. Як повідомив народний депутат Тарас Чорновіл («Наша Україна»), такий сценарій було обговорено лідерами четвірки заздалегідь. У той же час колега Чорновола за блоком, народний депутат Петро Порошенко висловив сумнів у тому, що Ющенко поставив свій підпис під цими документами.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас